ضیافت لبخند - بنیاد رویش

یا عظیم و یا علیم

بار دیگر در پناه ایزد منان و در پناه دعای خیربورسیه های این مرکز با ضیافتی بزرگ در ماه مبارک رمضان در خدمت همراهان عزیزمان بودیم تا بدین گونه بتوانیم گوشه ای کوچک از آرزوها و نیازهای دانش آموزان مستعد و بورسیه ی بنیاد رویش را تامین کرده و امیدی باشیم برای سایر استعداد های معرفی نشده به این مرکز.

ضیافت لبخند - بنیاد رویش عبدالرضا نادری پور

 

 

ضیافت لبخند امسال هم بنا به رسم دیرین بنیاد نیکوکاری رویش لبخند امسال در تاریخ های 26 و 27 اردیبهشت ماه در سالن پذیرایی یاس بندرعباس برگزار شد .

ضیافت لبخند - سالن یاس ضیافت لبخند - سالن یاس

خالو کریم

 

 

در این ضیافت علاوه بر همراهی دوستان عزیزی که زحمت تهیه کارت ورود را کشیده بودند جناب آقای علی قریشی ( خالوکریم) هنرمند محبوب بندرعباسی نیز با اجرای زیبا خود فضای سرگرم کننده ای فراهم نمودند.

 

 

 

احمد قائد

 

 

علاوه بر خالوکریم عزیز گروه موسیقی گمبرون با سرپرستی احمد قائد مورد استقبال حاضرین مجلس قرار گرفت

 

 

 

 

درخت آرزو ها درخت آرزو هااما فعالیت بنیاد رویش به این جا ختم نشد و از درخت آرزوهای دانش آموزان بورسیه بنیاد رونمایی شد در این میان خیرین حاضر در مراسم  با انتخاب باکس آرزوها برای برآورده کردن آرزو ها داوطلب شدند

و در این میان پازل کمک به بورسیه های بنیاد هم شروع به تکمیل شدن کرد . هر قطعه از پازل توسط افراد حاضر در سالن در جهت کمک به دانش آموزان خریداری و امضا شد که این پازل به رسم یادبود در دفتر مرکزی بنیاد نصب خواهد شد

کمک به خیریه

در پایان پس ازعرض سپاس از حضور سروران گرامی و همراهی آنها برای ساختن آینده ای بهتر  برای دانش آموزان مستعد و نیازمند از مجموعه پذیرایی تالار یاس و آشپزخانه لذیذ که در برگزاری این ضیافت همراه ما بودند نهایت تشکر را داریم.

در نهایت سپاس از اعضای افتخاری بنیاد رویش که بدون حضور آنها هماهنگی و برگزاری مراسم امکان پذیر نبود

اعضای افتخاری بنیاد رویش

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به ما کمک کنید، اهدا