اردوی علمی – تفریحی به شرکت توانیر بندرعباس

امروزه نقش اردو در رشد و شخصیت دانش آموزان، اجتماعی شدن و باورپذیری آن ها امری غیرقابل انكار به شمار می رود و از همین روست كه اغلب كارشناسان آموزشی بر لزوم برگزاری اردوهای علمی، معنوی و تفریحی برای دانش آموزان توافق نظر دارند.

به اعتقاد كارشناسان، اردو یك فعالیت مقطعی و فوق برنامه نیست بلكه یك فرآیند آموزشی، پرورشی است كه متناظر به اهداف و برنامه های مرتبط با سطح و مقطع تحصیلی دانش آموزان و از اصلی ترین پارامترهای اثرگذار در حوزه جامعه پذیری دانش آموزان می باشد.

بنابراین می توان نتیجه گرفت كه اردوهای دانش آموزی در میان دانش آموزان هر مدرسه جایگاه مهمی برای یادگیری و تمرین فعالیت های گروهی و آماده شدن برای مشاركت در جامعه گسترده امروز به شمار می رود.

بر همین مبنا بنیاد رویش به طور مستمر برای بورسیه های خود تورها و اردوهای گروهی ترتیب می دهد تا دانش آموزان بتوانند برای انجام کارهای گروهی در جامعه آماده شوند و 25 بمن ماه 97 برنامه ریزی یک اردوی علمی به شرکت مادرتخصصی مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) انجام شد .

و بورسیه های این مرکز پس از بازدید از محل کارخانه توانیر بندرعباس در ساحل این مرکز به تفریح پرداختند. این تفریح همراه با پذیرایی نهار بود و از آن جالب تر دانش آموزان در گروه های 5 نفری به تهیه جوجه کباب خود اقدام کردند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *